Ką mes darome su jūsų informacija?
Kai perkate kažką iš mūsų parduotuvės, kaip pirkimo ir pardavimo proceso dalį, mes renkame jūsų pateiktą asmeninę informaciją, pvz., Jūsų vardą, adresą ir el. Pašto adresą.
Naršydami mūsų parduotuvę, mes automatiškai gauname jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresą, kad galėtume pateikti mums informaciją, kuri padeda mums sužinoti apie jūsų naršyklę ir operacinę sistemą.
El. Pašto rinkodara (jei taikoma): Jūsų leidimu mes galime atsiųsti jums el. Laiškus apie mūsų parduotuvę, naujus produktus ir kitus atnaujinimus.
PATVIRTINIMAS
Kaip gausite mano sutikimą?
Kai pateikiate mums asmeninę informaciją, kad užbaigtumėte operaciją, patvirtintumėte savo kredito kortelę, pateiktumėte užsakymą, pasirūpintumėte pristatymą arba grąžintumėte pirkinį, mes nurodome, kad sutinkate su mūsų surinkimu ir naudojimu tik tam tikslui.
Jei prašome jūsų asmeninės informacijos dėl antrinės priežasties, pvz., Rinkodaros, mes tiesiogiai paprašysime jūsų išsakyto sutikimo, arba suteiksime galimybę pasakyti „ne“.
Kaip atšaukti savo sutikimą?
Jei po pasirinkimo pakeitėte savo nuomonę, galite atšaukti savo sutikimą, kad galėtume susisiekti su Jumis, už nuolatinę jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ar atskleidimą bet kuriuo metu, susisiekdami el. Paštu arba išsiųsdami mums el. Lietuvio g. 31-4, Vilnius, LT-12188, Lietuva.
ATSKLEIDIMAS
Mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją, jei pagal įstatymą privalome tai padaryti arba jei pažeidėte mūsų paslaugų teikimo sąlygas.
Mokėjimas:
Jei pasirinksite tiesioginio mokėjimo šliuzą norėdami užbaigti pirkimą, „Cardinity“ saugo jūsų kredito kortelės duomenis. Jis yra užšifruotas naudojant mokėjimo kortelių pramonės duomenų apsaugos standartą (PCI-DSS). Pirkimo operacijos duomenys yra saugomi tik tiek, kiek reikia užbaigti pirkimo operaciją. Po to, kai baigsite, jūsų pirkimo sandorio informacija bus ištrinta.
Visi tiesioginių mokėjimų sąsajos laikosi PCI-DSS nustatytų standartų, kuriuos tvarko PCI saugumo standartų taryba, kuri yra bendra prekių ženklų, tokių kaip „Visa“, „MasterCard“, „American Express“ ir „Discover“ pastangos.
„PCI-DSS“ reikalavimai padeda užtikrinti saugų kredito kortelės informacijos tvarkymą mūsų parduotuvėje ir jos teikėjų.
Norėdami gauti daugiau informacijos, čia taip pat galite perskaityti „Cardinity“ paslaugų teikimo sąlygas ir privatumo patvirtinimą.
TREČIŲJŲ ŠALIŲ PASLAUGOS
Apskritai, mūsų naudojami trečiųjų šalių teikėjai rinks, naudos ir atskleis jūsų informaciją tik tiek, kiek reikia, kad jie galėtų teikti mums teikiamas paslaugas.
Tačiau tam tikri trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, pvz., Mokėjimo šliuzai ir kiti mokėjimo operacijų procesoriai, turi savo privatumo politiką, susijusią su informacija, kurią privalome pateikti jiems su pirkimu susijusiais sandoriais.
Šiems paslaugų teikėjams rekomenduojame perskaityti jų privatumo politiką, kad galėtumėte suprasti, kaip šie paslaugų teikėjai tvarkys jūsų asmeninę informaciją.
Visų pirma atminkite, kad tam tikri paslaugų teikėjai gali būti įsikūrę kitoje jurisdikcijoje nei jūs ar mes. Taigi, jei nuspręsite tęsti sandorį, susijusį su trečiosios šalies paslaugų teikėjo paslaugomis, jūsų informacija gali patekti į tos jurisdikcijos (-ų), kuriame (-iuose) yra tas paslaugų teikėjas ar jo įrenginiai, įstatymus.
Pavyzdžiui, jei esate Kanadoje, o jūsų operaciją tvarko mokėjimų tinklas, esantis Jungtinėse Amerikos Valstijose, tuomet jūsų asmeninė informacija, naudojama atlikus šį sandorį, gali būti atskleista pagal Jungtinių Valstijų teisės aktus, įskaitant Patriot Act.
Kai išeisite iš parduotuvės svetainės arba nukreipsite į trečiosios šalies svetainę ar taikomąją programą, jums nebebus reglamentuojama ši privatumo politika ar mūsų svetainės paslaugų teikimo sąlygos.
Nuorodos
Kai spustelėsite mūsų parduotuvės nuorodas, jie gali nukreipti jus nuo mūsų svetainės. Mes neatsakome už kitų svetainių privatumo praktiką ir raginame perskaityti jų privatumo pareiškimus.
SAUGUMAS
Norėdami apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, imamės pagrįstų atsargumo priemonių ir laikomės geriausios pramonės praktikos, kad įsitikintume, jog jis netinkamai prarastas, netinkamai naudojamas, prieinamas, atskleistas, pakeistas ar sunaikintas.
Jei pateikiate mums kredito kortelės informaciją, informacija yra užšifruota naudojant saugią lizdo sluoksnio technologiją (SSL) ir saugoma naudojant AES-256 šifravimą. Nors nė vienas perdavimo ar elektroninio saugojimo būdas nėra saugus, mes laikomės visų PCI-DSS reikalavimų ir įgyvendiname papildomus visuotinai pripažintus pramonės standartus.
SUTARTIES SUNKUMAS
Naudodamiesi šia svetaine, jūs atstovaujate, kad jūsų gyvenamojoje valstybėje ar provincijoje esate bent jau pilnametystės amžius, arba kad esate amžiaus arba gyvenamosios vietos provincijos dauguma, ir jūs suteikėte mums sutikimą leisti bet kuriam jūsų nepilnamečiai išlaikytiniai naudojasi šia svetaine.
ŠIOS PRIVATUMO POLITIKOS POKYČIAI
Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šią privatumo politiką, todėl peržiūrėkite ją dažnai. Pakeitimai ir paaiškinimai bus veiksmingi nedelsiant po jų paskelbimo svetainėje. Jei padarysime esminius šios politikos pakeitimus, mes informuosime jus, kad jis buvo atnaujintas, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame, kaip ją naudojame, ir kokiomis aplinkybėmis, jei yra, mes naudojame ir (arba) atskleidžiame ji.
Jei mūsų parduotuvė yra įsigyta ar sujungta su kita įmone, jūsų informacija gali būti perduota naujiems savininkams, kad galėtume ir toliau parduoti produktus.
KLAUSIMAI IR KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Jei norite: susipažinti, ištaisyti, iš dalies pakeisti ar ištrinti bet kokią asmeninę informaciją apie jus, užregistruoti skundą arba tiesiog norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų privatumo užtikrinimo pareigūnu elektroniniu paštu arba paštu Lintechas UAB, Mykolo Lietuvio g. 31-4, Vilnius, LT-12188, Lietuva.