Grąžinimo politika

Mūsų politika trunka 30 dienų. Jei po pirkimo praėjo 30 dienų, deja, mes negalime pasiūlyti jums grąžinimo ar keitimo.Kad galėtumėte gauti grąžinimą, jūsų elementas turi būti nepanaudotas ir tomis pačiomis sąlygomis, kurias gavote. Jis taip pat turi būti originalioje pakuotėje.Neleidžiama grąžinti kelių rūšių prekių. Negalima grąžinti greitai gendančių prekių, pavyzdžiui, maisto, gėlių, laikraščių ar žurnalų.

Mes taip pat nepriimame intymių ar sanitarinių prekių, pavojingų medžiagų ar degių skysčių ar dujų.

Papildomi negrąžinami elementai:

• Dovanų kuponai

• Atsisiunčiami programinės įrangos produktai

• Kai kurie sveikatos ir asmeninės priežiūros gaminiaiNorint užbaigti grąžinimą, reikalingas gavimas arba pirkimo įrodymas.Nepamirškite savo pirkinio grąžinti gamintojui.Yra tam tikrų atvejų, kai suteikiamos tik dalinės grąžinamosios išmokos (jei taikoma)

• Bet kuris elementas, kurio pradinė būsena nėra, yra pažeista arba trūksta dalių dėl priežasčių, nesusijusių su mūsų klaida.

• Bet kuris elementas, kuris grąžinamas daugiau nei 30 dienų po pristatymoGrąžinamosios išmokos (jei taikoma)Gavę ir patikrinę jūsų grąžinimą, atsiųsime el. Laišką, kad praneštume, kad gavome grąžintą elementą. Mes taip pat informuosime jus apie jūsų grąžinimo patvirtinimą arba atmetimą.Jei esate patvirtintas, jūsų grąžinamoji išmoka bus apdorojama, o kreditas bus automatiškai taikomas jūsų kredito kortelei arba originaliam mokėjimo būdui per tam tikrą dienų skaičių.Pavėluotos arba trūkstamos kompensacijos (jei taikoma)Jei dar negavote grąžinimo, pirmiausia patikrinkite savo banko sąskaitą.Tada susisiekite su savo kredito kortelės kompanija, tai gali užtrukti šiek tiek laiko, kol jūsų grąžinimas bus oficialiai paskelbtas.Toliau susisiekite su banku. Dažnai yra tam tikras apdorojimo laikas, kol bus grąžintas grąžinimas.Jei visa tai atlikote ir dar negavote grąžinimo, susisiekite su palaikymo tarnyba.Pardavimo elementai (jei taikoma)Gali būti grąžinami tik reguliarių kainų elementai, deja, pardavimo daiktai negali būti grąžinami.Mainai (jei taikoma)Elementus pakeisime tik tada, jei jie yra sugadinti arba sugadinti. Jei reikia pakeisti tą patį daiktą, atsiųskite mums el. Laišką ir atsiųskite prekę adresu: Mykolo Lietuvio g. 31-4, Vilnius, LT-12188, Lietuva.DovanosJei elementas buvo pažymėtas kaip dovana perkant ir pristatant tiesiogiai jums, gausite dovanų kreditą už jūsų grąžos vertę. Gavus grąžintą elementą, jums bus išsiųstas dovanų kuponas.Jei prekė nebuvo pažymėta kaip dovana, kai įsigijote, arba dovanos davėjas turėjo užsakymą išsiųsti jums vėliau, atsiųsime grąžinimą dovanos davėjui ir jis sužinos apie jūsų sugrįžimą.PristatymasJei norite grąžinti savo gaminį, turite išsiųsti savo produktą adresu: Mykolo Lietuvio g. 31-4, Vilnius, LT-12188, Lietuva.Jūs turėsite sumokėti už savo pristatymo išlaidas, susijusias su jūsų elemento grąžinimu. Siuntimo išlaidos negrąžinamos. Jei gausite grąžinamąją išmoką, grąžinimo kaina bus atimta iš jūsų grąžinimo.Priklausomai nuo to, kur gyvenate, laikas, kurį gali užtrukti, kad jūsų pakeistas produktas pasiektų jus, gali skirtis.