Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)
1. Kas yra Lintech?
„Lintech“ yra elektroninė parduotuvė, kuri siūlo paprastą būdą gauti naujus produktus, kurių niekur kitur nerasite.
2. Kur yra Lintech?
Lintech yra Lietuvos įmonė, įsikūrusi Vilniuje, Lietuvoje.
3. Kaip mano užsakymas bus pristatytas?
Visi užsakymai siunčiami naudojant trečiųjų šalių pristatymo įmones, pvz., UPS ir DHL.
4. Ar po užsakymo gausiu stebėjimo numerį?
Taip, užsakymo apdorojimas paprastai trunka 1-3 darbo dienas. Po užsakymo pristatymo laivybos bendrovei gausite sekimo numerį.
5. Ar užsakymo metu turėsiu sumokėti papildomą mokestį?
Sąskaitoje faktūroje nurodyta suma yra bendra produkto kaina ir pristatymo išlaidos. Kai užsakymas bus pristatytas, jums nereikės nieko mokėti.
6. Kaip gausiu užsakymą?
Jūsų užsakymas bus pristatytas adresu, kurį pateikiate pristatymo formoje, kai pateikiate užsakymą. Turėsite pasirašyti patvirtinimą, patvirtinantį, kad gavote užsakymą. Jei niekas ten nėra, kai užsakymas atvyksta, jis bus perkeltas į artimiausią UPS ar DHL sandėlį ir turės būti paimtas iš ten. Jūs gausite visą informaciją.
7. Kaip pirkti lintechas.com?
Pirkimas lintechas.com yra labai paprastas, kaip ir daugelyje internetinių parduotuvių.
Iš pradžių viršutiniame meniu pasirinkite kategoriją, tada naujos kategorijos meniu pasirinkite kitą kategoriją, kai rasite reikiamą produktą.
Kiekviename produktų puslapyje pasirinktinai pasirinkite pasirinktos prekės versiją ir spustelėkite „Į krepšelį“.
Internetinėje parduotuvėje „lintechas.com“ galite įsigyti ir sumokėti maksimaliai priimtinu būdu: mokėjimų arba elektroninės bankininkystės sistemos ar kredito kortelės būdu.
8. Kokie mokėjimo būdai yra palaikomi?
Šiuo metu palaikome šiuos mokėjimo būdus:
Elektroninė bankininkystė
Šiuo metu internetinėje parduotuvėje lintechas.com galite sumokėti už prekes naudojant šias elektroninės bankininkystės sistemas:
Kaip mokėti už užsakymus naudojantis elektronine bankininkyste? Užpildykite užsakymą ir pasirinkite savo banką užsakymo Mokėjimo būdo etape.
„lintechas.com“ nukreips jus į Banko tinklalapį ir išsiųs elektroninės bankininkystės sistemos duomenis apie mokėtiną sumą. Prisijunkite prie elektroninės bankininkystės puslapio įprastu būdu ir sistema turės mokėjimą už jau pasirinktas prekes. Jums reikia tik patvirtinti mokėjimą. Patvirtinus mokėjimą, e. Bankininkystės puslapis bus uždarytas ir grįšite į lintechas.com. Elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenys turi būti naudojami tik norint pasiekti Banko tinklalapį ir neperduodami grįžus į internetinę parduotuvę lintechas.com.
Banko pervedimas
Pasirinkę šį mokėjimo būdą, perveskite pinigus į mūsų sąskaitą įprastu būdu. Taip pat įsitikinkite, kad mokėjimo tikslo lauke nurodomas užsakymo numeris lintechas.com.
Paskyros duomenys:
Bankas: AB SEB bankas
A / C (EUR): LT85 7044 0600 0816 6647
Gavėjas: UAB „Lintechas“
Įmonės numeris: 304562840
Mokėjimo paskirtis: dar kartą nurodykite užsakymo numerį
Mokėjimo kodas: nurodykite užsakymo numerį
Dėmesio! Užsakymas vykdomas tik tada, kai tik užpildytas pavedimas gaus užpildytą pavedimą.